• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Zwiedzanie interesujących miejsc w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania to bardzo piękne państwo. Przecież jeszcze nie tak dawno temu Wyspiarze byli potęgą gospodarczą. Obecnie stracili na znaczeniu, choćby dlatego, iż jakby nie chcą jednoczyć się z Unią Europejską – co jest zrozumiałe. Dobrze, lecz co zatem trzeba zwiedzić będąc w Wielkiej Brytanii?

Na dobry początek doskonałym miejscem jest Londyn, zatem najbardziej znaczące miasto w Wielkiej Brytanii i naturalnie stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, a więc aby zobaczyć najciekawsze zabytki oraz atrakcje turystyczne trzeba poświecić przynajmniej kilka dni. Generalnie w Londynie naprawdę można się zakochać.

Ciekawe są także na przykład Bath, York czy Birmingham. Jeżeli wchodzi w grę turystyka w Wielkiej Brytanii, świetnym rozwiązaniem jest również zwiedzenie Szkocji. W końcu Szkocja to piękny kraj, który oferuje bardzo dużo ciekawych widoków. Przykładowo piękny jest Edynburg. W zasadzie na obszarze Szkocji jest masa pięknych miejsc. Najdogodniej po prostu krążyć po Szkocji, móc chłonąć niezwykłą atmosferę owej krainy. Można śmiało powiedzieć, że nie ma wielu ładniejszych miejsc na tym świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak zatem widzimy, Wielka Brytania jest doskonałym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś bardzo ciekawego.

Categories: Turystyka

Comments are closed.